Usługi Informatyczne; VPN; VoIP; Bezpieczeństwo Informacji; Doradztwo
Nasz zespół
Oferty pracy
Nasi klienci
Kontakt z nami
Partnerzy
O nas

Naszą misją jest:: Dostarczanie naszym klientom dostosowanych do ich potrzeb usług i produktów, tak aby umożliwić im maksymalizowanie efektywności działania. 

Staramy się osiągnąć to poprzez dostosowanie naszych usług i produktów do wymagań Klienta, dbanie o jakość dostarczanych usług i produktów oraz angażowanie wiedzy i doświadczenia, tak aby Klient uzyskał maksymalny efekt przy minimalizacji zaangażowanych środków i zasobów. 

Rozpoczęliśmy działalność w 2005 roku i od tego czasu funkcjonujemy z sukcesami na rynku zaawansowanych technologii informatycznych. Nasi stali Klienci cenią w szczególności profesjonalizm i zaangażowanie w rozwiązywanie ich problemów.
Staramy się utrzymywać relacje z Klientami firmy na najwyższym poziomie. Uzyskujemy to poprzez przestrzeganie trzech najważniejszych zasad:

Zawsze uważnie słuchamy jakie są potrzeby Klienta;
Zawsze oferujemy i dostarczamy usługi na najwyższym  poziomie;
Zawsze potrzeby i wymagania Klienta są dla nas najważniejsze

W ramach usług IT (Information Technology), oferujemy rozwiązania oparte na różnorodnych platformach sprzętowych i softwarowych. Obejmujemy opieką serwisową, sprzęt oraz systemy wdrażane przez nasza firmę, jak i rozwiązania dostarczone przez firmy trzecie. 

Firma nasza specjalizuje się w outsourcingu IT oraz w prowadzeniu projektów wdrożeniowych systemów ERP. W naszej działalności zawsze staramy się tworzyć autorskie rozwiązania systemowe, dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Posiadamy bogate doświadczenia w budowie rozwiązań biznesowych „od zera”. Dodatkowo oferujemy zarządzanie środowiskiem informatycznym klienta przejmując całkowitą odpowiedzialność za utrzymanie w ruch najważniejszych elementów środowiska IT. 

Dzięki doświadczeniom pracy w środowisku firm produkcyjnych, potrafimy skutecznie dostarczać usługi IT, spełniając wysokie wymagania co do efektywności i niezawodności implementowanych rozwiązań


 
Strona GłównaUsługiOfertaPomoc technicznaO nas