Usługi Informatyczne; VPN; VoIP; Bezpieczeństwo Informacji; Doradztwo
Outsourcing
Sprzęt
Oprogramowanie
Wdrożenia
Sieci
Wdrożenia

Wykorzystując doświadczenie zdobyte w praktyce wdrożeniowej, znając realia działania przedsiębiorstw oraz najlepsze metody realizacji projektów IT w Polsce i na świecie proponujemy usługi wdrożeniowe obejmujące:
Przygotowanie i zaplanowanie wdrożenia, Modyfikacje i zmiany, Strojenie systemu, Instalację oprogramowania, Przeniesienie danych, Szkolenie do obsługi i administrowania, Wdrożenie, Nadzór nad początkiem eksploatacji.  
Firmom, które zdecydowały się na współpracę z itXnet, świadczymy szereg usług związanych z wdrożeniem proponowanych przez nas rozwiązań. Przed rozpoczęciem każdego wdrożenia dokładnie analizujemy zasady funkcjonowania i specyficzne wymagania każdej organizacji tak, aby wdrażane przez nas systemy były do nich jak najlepiej dostosowane. Uwzględniamy przy tym przyszłe potrzeby naszych Klientów, związane z ich rozwojem i zmieniającymi się warunkami rynkowymi. Elementem wdrożenia, do którego przykładamy szczególną wagę jest szkolenie przyszłych użytkowników systemu. Dbamy tym samym, aby przedsiębiorstwo mogło maksymalnie wykorzystać wszystkie możliwości dostarczonego przez nas rozwiązania.

 Wdrożenie każdego systemu informatycznego wymaga fachowej oceny sprawności procesów, które mają być nim wspomagane. itXnet przygotowuje oceny, dzięki którym można ściśle określić rzeczywiste potrzeby organizacji w zakresie informatyzacji, telekomunikacji i monitoringu i zaproponować właściwe rozwiązania systemowe. Wczesne rozpoznanie potrzeb w zakresie platformy sprzętowo - sieciowej może być źródłem poważnych oszczędności. itXnet wykonuje takie przeglądy i opracowuje zalecenia dotyczące inwestycji w sprzęt, sieci i oprogramowanie.


 
Strona GłównaUsługiOfertaPomoc technicznaO nas